Zostań wolontariuszem Śląskich Obrazów! Jeśli chcesz działać na rzecz śląskiej sztuki dołącz do naszej ekipy!
ARTYŚCI

Kup reprodukcję

Kupując tutaj wspierasz fundację i jej edukacyjny projekt oraz masz szansę zrobić coś nietuzinkowego dla młodego pokolenia, a w szerszej perspektywie dla świata, który bez takich inicjatyw jak nasza, staje się coraz bardziej trywialny i tandetny.

Udało nam się zrealizować już jedną stałą ekspozycję w tarnogórskim liceum, jesteśmy w trakcie planowania kolejnych. Wszystko co robimy i co widzicie na naszej stronie finansujemy sami, powodowani pasją i poczuciem misji oświatowo – kulturalnej. Celowo unikamy reklam, których nie zobaczycie na naszym portalu. Dodatkowe fundusze sprawią, że będziemy mogli więcej i szybciej.

Sposobem na uzyskanie ich choćby w skromnym wymiarze jest sprzedaż prezentowanych tu INKOGRAFII czyli wysokiej jakości reprodukcji wykonanych adekwatnie do oryginałów na PŁÓTNIE lub DREWNIE. Taka forma sprzedaży i promocji sztuki wysokiej jest od dawna praktykowana na zachodzie i cieszy się prestiżem.

Tym co nas wyróżnia jest ponadto oferowanie obrazów w gotowych, stalowych ramach, które same w sobie piękne, eksponują walory reprodukcji a jednocześnie sprawdzają się w każdym wnętrzu i są rozchwytywanym rozwiązaniem we współczesnej architekturze wnętrz.

Dajemy Państwu również możliwość zamówienia samych obrazów oraz kopii w postaci ekskluzywnych plakatów.

Atutem wszystkich tych opcji jest ich cena, która bywa dziesięciokrotnie niższa od kosztu zakupu oryginału, który zresztą – jak w przypadku naszych dzieł sztuki – bywa często nieosiągalny, będąc już w posiadaniu kolekcjonerów.

Brak wyników.